Sponsorlu Bağlantılar

На що треба звернути увагу, обираючи компанію для прання килимів?

Килимок вже багато років є надійним ім’ям у сфері прання килимів, і недарма. Килимок щодня проводить прання килимів для сотень вдячних покупців по всій Київській області. Наш революційний процес хімчистки килимів гарячим карбонуванням забезпечує більш глибоке і тривале очищення, використовуючи природну силу карбонізації. Завдяки цьому інноваційному процесу ви можете розраховувати на методи прання килимів компанії Килимок, більш глибокого, здорового прання килимів, безпечного для ваших дітей і домашніх тварин.

Чим гаряче карбонування відрізняється від інших методів, таких як очищення парою? Замість того, щоб замочувати ваші килими літрами води, як це робить пароочисник, наш процес прання килимів використовує мільйони мікроскопічних бульбашок, які проникають глибоко в волокна килима і знищують бруд всередині.

 

Частинки бруду потім видаляються нашим потужним обладнанням для прання килимів. У середньому ми використовуємо для хімчистки килимів приблизно на 80% менше води, ніж традиційне чищення килиму парою. Це також означає, що ваші килими висихають за години, а не дні, зменшуючи ризик утворення цвілі та грибка через тривале зволоження.

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu