Sponsorlu Bağlantılar

2. El Motosiklet

Motosiklet Al Sat

Günümüzde oldukça yaygın olan elektrikli motosikletler akü ile çalışmaktadır. Pil ömrünün sonuna geldiğinde değiştirilmelidir. Arka tekerlek motordur. Motor döndüğünde elektrik üretilir ve bu elektrik aküye verilir. İlk kalkış sırasında eksik bir gaz yükü, anahtarın daha uzun süre kullanılmasını sağlayabilir. Aynı şekilde stop noktasına gelene yani gaza basılmadığı zamana kadar mevcut hız korunarak enerji tasarrufu sağlanacaktır. Satılık motosiklet arıyorsanız bizi tercih edebilirsiniz.

Pili ortalama 5-6 saatte şarj edebilirsiniz. Şehir içi ulaşımda, işe, okula ya da başka bir yere seyahat edenler için ve ayrıca zorlu arazi koşullarında kullanmanıza olanak sağlayan modeller bulunmaktadır. Yepyeni bir motor satın alabilir veya dönüştürme kitleriyle kendi motorunuzu oluşturabilirsiniz. E-bisikletten farkı, yokuş yukarı tırmanma, uzun yolculuklar yapma ve daha hızlı kullanım açısından daha karlı olmasıdır. İkinci el motosiklet ile ilgili destek almak için bize ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu