Sponsorlu Bağlantılar

2020’nin En Etkili Leke Kremleri Neler? Dr. Murad Abdurrahman Baltacı Açıklıyor…

Günümüzde neredeyse her insanın cilt problemi yaşaması kaçınılmaz bir durumdur. Güneş ışınlarının insan tenine ulaştığı açı, tedbirsizlik veya iş yerlerinde yaşanan kazalar; bu sorunlara yol açabilmektedir. Kadın veya erkek fark etmeksizin oluşabilen bu gibi leke, yara vb. Sorunlarla karşılaşabilmekte.

Ciltte oluşan sorunlar için her dermatologun önerdiği ilaç, birbirinden farklıdır. Çalıştıkları ilaç firmalarına ya da etki etmesi istenen izin veya yaranın boyutuna göre değişen bu ilaçlar; sorunlarınıza geçici ya da kalıcı çözümler sağlar. Dermatoloji alanında ülkemizdeki en önemli isimlerden olan Dr. Murad Abdurrahman Baltacı, web sitesinde yazdığı makalede; doktor veya estetik uzmanları tarafından önerilen kremlerin birçoğunun yanlış kullanılma durumunda büyük hasarlara yol açabileceğini söylemekte.

Murad Abdurrahman Baltacı, bu kremlerin bilinçsizce önerildiği veya kullanıldığı takdirde, ilerleyen yıllarda dahi oluşturabileceği yaralara ve derinleşen izlere vurgu yapmaktadır. Doktorların önerdiği ilaçların kullanımını birincil şart olduğunu ve bu ilaçların önerilen dozda kullanılması gerektiğini aktarır. Murad Abdurrahman Baltacı; önerilen ilaçlar haricinde, ekstra ürün olarak kullanılabilecek ürünlere dair listesini okuyucularıyla paylaştı.

En Başarılı Leke Giderici Kremler, Murad Abdurrahman Baltacı’nun Önerisiyle Sizlerle!

Dr. Baltacı’nın önerdiği ürünlerden ilki, Bayer’in leke kremi olan Madecassol’dür. Murad Abdurrahman Baltacı’ya göre bu ürün; yara kapanmasında ve ciltte oluşan sivilce izlerinde oldukça önemli bir etkiye sahip. Doktorların önerdiği kremlere ek olarak da kullanılabilmesiyle ve uygun fiyatıyla da her vatandaşın ecza dolabında bulunması gereken bir ürün olduğunu anlatmaktadır.

İkinci en önemli ürün ise ORVA’nın Expigment adlı merhemidir. Piyasada çok ucuza bulunabilen bu krem, özellikle güneş yanıklarına karşı oldukça etkilidir. Üçüncü öneri ise, diğerlerine göre biraz daha kuvvetli. Contractubex adlı krem, uzun yıllardır geçmeyen yaralarda ve dikiş izlerinde kullanılmaktadır. Kısa sürede etki eden krem, uygun fiyatıyla da ulaşılabilir bir konumdadır.

Eczanelerde en çok bulunan ve faydalı olmasıyla da her evde görebileceğimiz Fito adlı krem; leke, sivilce ve düşük dereceli yanık izlerinde kullanılmakta.

Murad Abdurrahman Baltacı’nın önerdiği son krem ise, cilt lekelerinde kısa sürede en etkili çözümleri sunabilen Nadixa’dır. Bakteri öldürücü maddeler içeren bu krem, yoğunlaştırılmış formülüyle kısa sürede fark yaratmaktadır.

Kaynak: lekekremi.online

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı