Sponsorlu Bağlantılar

Aykonsoft.com

Aykonsoft.com

Firma yazılım danışmanlık şirketi olarak sektörün ihtiyacını karşılamak için uzman kadrosuyla hizmet veriyor. Ticari firmaların yazılım sektöründe duydukları ihtiyaçları karşılamaları için muhasebe yazılımları, yönetim çözümleri, sanal pos sistemleri ve bilgi işlem hizmetleri gibi çok sayıda hizmeti sunuyor. Sundukları profesyonel çözümler sayesinde ticari firmaların sektörde varlık sürdürmelerini ve ihtiyaç duydukları yazılımlardan en üst derecede faydalanmalarını sağlıyor.

Aykon Soft Muhasebe Yazılımları

Aykon Soft firması müşterilerinin muhasebe konusundaki yazılım ihtiyaçlarını karşılamak için Logo yazılım kuruluşuyla çalışıyor. Bu sayede uzun yıllardır sektörde bulunan kuruluşun muhasebe işlemini kolaylaştıran programlarının insanlara ulaşmasına yardımcı oluyor. Aykon Soft firması aracılığıyla edinilebilecek logo yazılım programları arasında ise şunlar bulunuyor; logo go 3, logo işbaşı, logo go wings, logo tiger 3, logo j hr, logo netsis hr ve logo payroll gibi programlardır.

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı