Sponsorlu Bağlantılar

Baby Face Beauty Nedir?

Baby Face Beauty Nedir?

Cildin ihtiyacı olan vitamin ve minerallerin cilt tarafından emilmesini sağlayan işleme baby face beauty denir. Onarıcı ve besleyici içerikler cihaz yardımı ile cilt tarafından emilir. Yapılan işlemler ile birlikte cilt içten dışa doğru desteklenir. Yapılan bu işlemle birlikte cilt lekelerden arındırılır ve bebeksi bir görünüme kavuşur. Ağrısız ve kısa sürede tamamlanabilir olması işlemin anestezisiz gerçekleşmesini sağlamıştır. Alınan cilt bakımı sayesinde yeni bir cilt bakımına ihtiyaç duyulmaz.

Baby Face Beauty Nasıl Uygulanır?

Her cilt tipine güvenli uygulanan baby face Beauty uygulaması genellikle 2 adımda gerçekleşir. Öncelik ve işlemin gerçekleşeceği bu anketi küçük mikro kanallar açılır. Lazer yardımı ile açılan bu kanallar cilt bakım ürünlerinin emilimini kolaylaştırır. Cildin ihtiyacı doğrultusunda hazırlanan özel karışım ve serumlar cilt yüzeyine sürülür farklı partiküllerle cilt desteklenir. Açılan kanallardan cildin alt katmanlarına gönderilen ampuller sayesinde parlak ve pürüzsüz bir cilt meydana gelir.

Cilt Bakımında Teknolojik Sistemler

Klasik cilt bakım uygulamalarının dışında teknolojik imkanlarla desteklenen baby face Beauty uygulaması cilt bakımında üstün başarı gösterir. Kusursuz ve pürüzsüz bir cilde sahip olmak isteyen 20 yaşını dolduran tüm bireyler baby face beauty cilt bakım yöntemlerinden yararlanabilir. Yeni nesil teknolojik imkanlar doğrultusunda geliştirilen cilt bakımı cildin bebek gibi görünmesine yardım eder. Yapılan işlemler sonunda cilt yüzeyinde oluşan ince çizgi ve kırışıklıklar geniş gözenekler yok edilir. Böylece ışıl ışıl parlak bir görüntü elde edilir.

Baby face beauty lazer cildin ihtiyacı doğrultusunda kişiye özel planlanır. İşlem sırasında kullanılan lazer yardımıyla cildin alt katmanlarına doğru inilerek cildin yenilenmesi amaçlanır.

Lazer Epilasyon Kullanım Alanları

İstenmeyen tüylere kalıcı ve etkili çözüm sunan lazer epilasyon vücudun tüm bölgelerinde verimli bir şekilde kullanılabilir. Lazer epilasyon yaptırmak isteyen bay ve bayanlar uzmanlar gözetiminde istenmeyen bölgelerde meydana gelen tüm kıl ve tüylerden kurtulabilirler. Lazer epilasyon kol ve bacakta, yüzde, bikini ve koltuk altında, ense ve sırt bölgesinde kullanılır. Şişli lazer epilasyon profesyonel anlamda yürüttüğü lazer epilasyon hizmetlerini vücudun tüm noktalarında kontrollü bir şekilde tamamlar.

Lazer Epilasyon Çeşitleri Nelerdir?

Şişli lazer epilasyon bünyesinde barındırdığı teknik özelliklere sahip farklı nitelikteki lazer epilasyon cihazları ile istenmeyen tüylere kalıcı olarak son veriyor. Bu doğrultuda cilt tipine ve kıl rengine uygun kullanılan lazer epilasyon cihazları ile kalıcı ve başarılı sonuçlar elde edilir. Kullanılan lazer epilasyon cihazları alexsandrite, ruby, diode nd yağ lazer gibi epilasyon çeşitleri bulunur. Şişli lazer epilasyon yaptığı analizler sonucunda kişiye uygun lazer epilasyon cihazları ile hizmetlerini yürütür.

Bölgesel İncelme Nedir?

Vücudu şekillendirmek amacıyla dirençli yağların bulunduğu bölgelerde tercih edilen uygulamalara bölgesel incelme denir. Bu teknik sayesinde yağ birikimleri farklı yöntemlerle parçalanır. Bölgesel incelme yöntemleri içerisinde radyo frekans, Liposuction, mezoterapi gibi yöntemler bulunur.

İnatçı bölgesel yağlar diyet programlarına ve egzersizlere karşı dirençli olması halinde pek çok kadın teknolojik yöntemlere yönelir. Liposuction gibi yöntemler sayesinde yağ birikintileri önce parçalanır ardından sıvı hale getirilir ve vakum aracılığı ile çekilir. Bu şekilde vücut şekilli hale gelir ve incelir. Bölgesel incelme için kesinlikle uzman desteği alınmalıdır.

Bölgesel İncelme Fiyatları

Hareketsiz bir yaşam tarzı vücudun hızlı bir şekilde yağlanmasına neden olur. Aynı şekilde yanlış beslenme yağlamanın kalıcılığına etki eder. Bu nedenle bir ihtiyaç haline gelen bölgesel incelme fiyatları tercih edilecek yöntem, bölge sayısı, seans sayısı, doktorun deneyimi gibi kriterler doğrultusunda belirlenir.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı