Sponsorlu Bağlantılar

Bakırın Etkileyici Dizaynı

Bakırın Etkileyici Dizaynı

Bakır ürün ve aksesuarlar kullanıldığı her alanda gösterişli ve ilgi çekici bir ahenk yaratır. Sitede en gösterişli bakır tasarımlı ürünler sunuluyor. Bakırdan yapılmış mangal, tablo, kumda kahve, çay kazanı, davlumbaz, ocakbaşı ve kahveci güzeli gibi ürünlere sitede yer veriliyor. Tamamen el işçiliğine ait olan bakır davlumbaz ürünleri motif motif işlenirken, kullanıldığı her mekanda görüntüsüyle fark yaratıyor. Siteye ulaşarak en güzel bakır materyallerini inceleyebilirsiniz.

Bakır Ocakbaşı Modelleri

Mekanınıza özel ürün satın almak için siteyi tercih edebilirsiniz. Bakır ocakbaşı modellerini kullanarak, mekanınızda çok farklı ve özel bir görsel şahanelik yaratabilirsiniz. Açık bakır ocakbaşı modellerinden dilediğinizi seçebilir veya kullanacağınız alan için özel tasarımlı ürünler yaptırabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı