Sponsorlu Bağlantılar

Başarı Kitap

Başarı Kitap

Eğitim Vadisi Yayınları ayrıca kısa hicivler, masallar, romanlar ve resimli hikâyeler sunmaktadır. Eğitim Vadisi Yayınlarının onay süreci Eğitim Vadisi Yayınları alanında deneyimli ve nitelikli bir ekip tarafından düzenlenir. Kitap tasarımları lisanslı tasarımcılar tarafından hazırlanır ve basımlar geri çeki aşamasından geçmeden önce denetlenir. Denetim sürecinde, kitapların incelemeleri, okuma gruplarının alımları ve dikkat çekicilikleri gibi farklı unsurlar dikkate alınır.

Kitapların hedef kitleye uygun ve özgün olması gereklidir. Ayrıca, kitapların yazarlarının kompozisyon ve dil kullanımı düzeyi gibi fonksiyonları da denetlenir. 3D Yayınları tavsiye edilir mi? 3D Yayınları, emin kalite standartlarına sahip çarpıcı, eğitici ve motivasyon sağlayan özgün kitaplar sunan yayıncılar arasındadır.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.
Başa dön tuşu