Gündem

Binzet, Gelecek Partili Bilen ile bir araya geldi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)  Adıyaman İl Başkanı Mehmet Sırrı Burak Binzet, Gelecek Partisi Adıyaman İl Başkanı Seyfettin Bilen ve beraberindeki il yöneticilerini makamında ağırladı.

“GÜNDEMDE ADIYAMAN VARDI”

“Oldukça sıcak ve samimi bir ortamda geçen ziyarette ikilinin gündeminde Adıyaman’a yapılacak projeler, 2023 seçimleri ve yeni üye kazanımları vardı. Ziyaretin sonunda açıklama yapan Başkan Binzet, Başkan Bilen’e teşekkür ederek;” Bugün çok verimli bir ziyaret gerçekleştirdik. Başkan Bilen ve beraberindeki heyet ile uzun uzadıysa sohbet ettik. Ülke gündemiyle ilgili konuştuk. Rusya ve Ukrayna arasındaki gerilimde Türkiye’nin konumundan bahsettik. Bunların yanı sıra üye kazanımlarından ve Adıyaman halkının sorunlarından konuştuk. Gelecek seçimler için neler planladığımızı anlatıp, fikir alışverişinde bulunduk. Başkan Bilen ve beraberindeki heyete bir kez daha nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyorum.” dedi.

Hibya Haber Ajansı

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu