Sponsorlu Bağlantılar

Bu Çağrı Kimin?

Bu Çağrı Kimin?

Cep telefonu rehberinde bulunmayan bir numaranın çağrı bırakması veya sık sık araması herkesin rahatsız olduğu bir durumdur. Cep telefonuyla yapılan dolandırıcılık işlemleri sebebiyle çoğu kişi bu aramalardan rahatsız olur. Bu çağrılardan bunalan kişiler için internette harika bir platform bulunuyor. Bu siteye girenler no sorgulama yaparak anında kendilerini arayan numaranın kimin numarası olduğunu öğrenebiliyor. Platformda cep telefonu numarasının yazıldığı bir bölüm bulunuyor ve bu bölüme sizi arayan numarayı yazıp kim olduğunu öğrenebilirsiniz.

Beni Arayan Numara Kime Ait?

Cep telefonuna gelen bir aramaya geri dönüş yapmak maddi bakımdan tehlikeli bir işlemi oluşturuyor. Bu bakımdan önce sizi arayan numaranın nerenin telefonu olduğunu öğrenmeniz önem taşıyor.

Cep telefonunuz sürekli bilmediğiniz bir numara tarafından aranıyor ve siz bu aramalardan rahatsız oluyorsanız siteye ulaşarak bu numaranın kime ait olduğunu öğrenebilirsiniz.

Sitede dolandırıcı olduğu düşünülen bazı kişilerin numaraları da paylaşılıyor. 0850 nerenin telefonu sorularınıza da cevap veren siteden net ve kaliteli bilgiler alabilirsiniz. Cevapsız çağrıları engellemek ve kime ait olduğunu bulmak için siteye ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı