Sponsorlu Bağlantılar

Burun Dolgusu Nasıl Yapılır?

Burun Dolgusu Nasıl Yapılır?

Burun dolgusu ameliyatsız burun estetiğinde burnun görünümünü yeniden şekillendirerek ve hacmini artırarak düzeltmek için kullanılır. İşlem, cerrahi rinoplastiye alternatif olarak kullanılır. Burun dolgusu tedavisi kozmetik ve medikal estetik dünyasında en popüler tedavilerden biridir. Burun Dolgusu Fiyatları diğer estetik işlemlerine göre daha uygun olmaktadır. Burun şeklinizi iyileştirmenin tek yolu plastik cerrahi değildir.

Ameliyata girmek zorunda kalmadan nispeten daha küçük ve daha şekilli buruna sahip olmanız mümkündür. Hem cerrahi işlemlere göre de Burun Dolgusu Fiyatları daha az maliyetli olmaktadır. Türkiye’de bu işlem yaygın olarak yapılmaktadır. Böylelikle kusurlarınızı düzeltebilir ve burnunuzu daha iyi bir şekle ulaştırabilirsiniz.

Burun Dolgusu Nedir ve Nasıl Yapılır?

Çene Dolgusu Fiyatları ya da burun dolgusu fiyatlarını incelemeden ne olduğuna bakacak olursak burun estetiği yaptırmak yerine, enjekte edilebilir dermal dolgular, ameliyat olmak zorunda kalmadan aradığınız görünüme kavuşmanızı mümkün kılar. Bu, bir burnun şeklini ve görünümünü değiştirmek için hyaluronik asit kullanan, ameliyatsız bir rinoplastidir.

Bu prosedür burnun boyutunu iyileştirebilir, tümsekleri düzeltebilir, biraz kaldırma ekleyebilir ve burundaki çökük alanları doldurabilir. Kötü yapılmış tıbbi rinoplastiler burnun daha büyük ve daha belirgin görünmesini sağlar ki bu asla bir şekilde burun büyütmede asla amaç değildir. Ancak kalıcı bir değişiklik istemeyen ve cerrahi rinoplasti öncesi geçici bir tedavi denemek isteyenler Burun Dolgusu tercih edebilirler.

Burun Dolgusu Fiyatları

Burun dolgusu tedavisi, burnun eksik olan bölgelerine dermal dolgu maddesi enjekte edilerek yapılır. Daha keskin bir burun ucuna sahip olmak istiyorsanız, burnunuzun nispeten daha ince ve daha yontulmuş görünmesi için burnunuzun ucuna dolgu maddeleri enjekte edilebilir. Burun Dolgusu Fiyatları burun estetiğine göre daha uygun olmaktadır. Yine estetik müdahale olmadan da çene dolgusu ya da dudak dolgusu yaptırabilirsiniz.

Burun dolgusu fiyatları, çene dolgusu fiyatları ve dudak dolgusu fiyatları estetik operasyonlara göre daha uygun olmaktadır. Tedaviden hemen sonra enjeksiyon bölgesi çevresinde kızarıklık, şişlik, morluk, hassasiyet gibi geçici yan etkilerin görülmesi mümkündür. Bu normaldir ve birkaç saat içinde kaybolacaktır. Tedaviden hemen sonra ağrı hissetmek tipiktir. Bu genellikle küçük ve geçicidir. Basit ağrı kesici ilaçlarla tedavi edilebilir.

Çene Dolgusu Avantajları Nelerdir?

Çenesi küçük olan hastalar geniş ve kısa yüz, çıkıntılı ağız, çene sarkması, eksik dudak kapanması nedeniyle dişlerin açığa çıkması, topaklanma ve surat asması, ciltte kırışıklık ve çukurlaşma gibi tipik özelliklere sahiptir. Çene Dolgusu tedavisi şekillendirme tekniği, ve uzatmak için kullanılabilir. Çene Dolgusu enjeksiyonu işlemi, çene derisinin alt kısmına istenilen noktaya Hyaluronik Asit Dolgusu ve Yüz Dermal Dolgu maddesi enjekte edilerek çene kontur, uzatma ve güzelleştirme amacıyla yapılır. Estetiğe göre daha uygun çene dolgusu fiyatları bulunmaktadır.

Dudak Dolgusu Nasıl Yapılır?

Dudak Dolgu Maddeleri, daha genç dudakların doğal güzelliğini artırmanın yanı sıra, hem erkeklerde hem de kadınlarda yaşla birlikte kaybolan dolgun, duyusal görünümü geri kazandırır. Dudak Dolgusu aynı zamanda pürüzlü dudaklara denge ve simetri katarak dudaklar ile diğer yüz hatları arasında uyum yaratır. Dudak dolgusu fiyatları yapılan estetiğe göre de farklılık içerir.

Dudak Dolgusu Yaptıranlar

Dudak Dolgusu isteyen hastalar her yaş grubundan olabilir. Dudak dolgunlaştırma işlemi yaptırmak isteyen kimseler dudak dolgusu fiyatları yanı sıra abartılı, doğal olmayan bir sonuç istemezler. Hyaluronik asit enjeksiyonları yardımı ile dudak dolgunlaştırma, dudakların hacmini artırmak, şeklini ayarlamak ve yaşlanma sürecini durdurmak için etkili bir çözümdür.

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı