Sponsorlu Bağlantılar

Büyü Bozma Nedir? Nasıl Yapılır?

Büyü Bozma Nedir? Nasıl Yapılır?

Uzmanlık ve bilgi birikimi gerektiren ve büyülerin yapılmasından daha zor olan Büyü Bozma işlemleri, kesinlikle işinin ehli bir medyum yardımı alınması ile gerçekleştirilmelidir. Yeryüzünde bozulmasının imkansız olduğu bir büyünün bulunmadığı ancak bozulmasının daha zor olan büyülerin bulunduğu uzmanlar tarafından belirtilmektedir.

Büyü Bozma İşlemleri Nasıl Yapılır?

Bu işlem uzmanlığı ve deneyimi gerektirdiği için bu işin ehli medyumlar tarafından bozma işlemlerine dair bir bilgi aktarımı olmaz. Birçok amaç uğruna gerçekleştirilen bu büyülerin, farklı bozulma yöntemleri vardır. Ayrıca medyumların da birbirlerinden farklı büyü bozma yöntemleri bulunabilir. Herhangi bir büyünün etkisi altında olduğunu düşünenler, kesin bir yargıya varılması adına bu medyumlara başvurmalılardır. Öncelikle yaşadıkları olaylar ve gördükleri belirtiler dinlenecek ve büyünün var olup olmadığı tespit edilecektir. Tespit edilmesi halinde de büyü bozma işlemine geçilmesi sağlanacaktır. Kişilerin, çevresinden duydukları veya sanal alemden gördükleri doğrultusunda yaptıkları büyü bozma işlemleri ise sonuca ulaşmayacağı gibi farklı problemleri de beraberinde getirebilir. Bu nedenle kulaktan dolma olan bu bilgiler kesinlikle dikkate alınmamalı ve bir uzman yardımı istenmelidir.

Büyü Bozmada Duanın Yeri

Büyü bozma uygulamalarında pek çok işlem bulunduğu gibi bunların yanı sıra bazı duaların belirlenen zamanlarda okunması da istenecektir. Bu duaların en başında da Fatiha suresi, Felak, Nas, Ayet-el Kürsi, İhlas Suresi ve Kadir duası gelmektedir. Ancak bu duaların okunmasında da özen gösterilmesi ve dikkatli olunması gereken bazı durumlar mevcuttur. Öncelikle duaların okunmasına geçilmeden mutlaka abdest alınmış olunmalıdır ve sabah namazı kılınmış olunmalıdır. Bunun yanı sıra duanın okunması sırasında yüz kıbleye dönük şekilde olmalı ve dizler üstüne çökülmüş bir pozisyonda dua okunmalıdır. Bunlara ek olarak duaların okunması öncesi 4 rekat nafile namazının kılınması da önerilebilen durumlar arasındadır.

Büyüler Kendi Kendilerine Bozulur Mu?

Büyülerin kendi kendilerine bozulması da mümkündür ancak bunun için bazı olayların yaşanması gerekmektedir. Doğada kendiliğinden gerçekleşen doğal afetler bunların en başındadır. Yangın, sel, deprem gibi felaketlere maruz kalınması büyünün etkilerini ortadan kaldıracaktır. Bununla beraber felç veya trafik kazası geçirilmesi de büyünün yok olmasında etkilidir. Büyülerin kendiliğinden etkilerinin yitirdiği bir başka olay ise doğumlardır. Eğer bir kişi büyüye maruz kaldıysa ve o sırada doğuma girecekse, büyünün etkileri o esnada ortadan kalkacaktır. Bu gibi durumlar yaşanınca büyüler kendiliğinden kaybolur ve herhangi bir işlemin yapılmasına gerek duyulmaz.

Büyü Bozma, vefk ve daha birçok konu ile ilgili merak ettiklerinize web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı