Sponsorlu Bağlantılar

 Büyü Bozma

 Büyü Bozma

Büyünün yapılmasına göre bozulmasının daha zor olduğu bilinen bir gerçektir. Ancak bozulması mümkün olmayan bir büyü de bulunmamaktadır. Büyü bozma işleminin yapılması için bilgi birikimi ve deneyim gerekmektedir. Bu nedenle alanında uzmanlaşmış bir medyum yardımına başvurulması gerekir. Medyum Behçet Hoca da bu alandaki en tecrübeli medyumlardan birisi olarak sizlerin yardımına hazırdır. Hocamız ile sitemizde bulunan irtibat numarası yoluyla iletişime geçebilir ve kısa sürede görüşmenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Büyü bozma adına yapılan görüşmelerde ilk olarak yaşanılan olayların en ince ayrıntısına kadar anlatılması gerekir. Bu sayede büyünün var olup olmadığının ve varsa hangi büyünün yapıldığının tespiti daha kısa sürede gerçekleşecektir. Bulunan büyünün türüne ve özelliklerine göre farklı büyü bozma işlemlerine başvurulabilir.

Büyü Bozmada Dua

Büyüleri bozmak amacıyla Allah’a imandan sonra bilinen en yaygın yöntem dualardır. İçten ve samimi bir şekilde yapılması gereken bu duaların okunmasından önce mutlaka abdest alınması gerekir. Beden ve zihin temizliği de bu duaların kabul görmesinde etkilidir. Büyünün bozulması için okunacak dualar Nas, Fatiha, İhlas, Kâfirun, Felak, Ayet-el Kürsi ve Esma-ül Hüsnalar olarak bilinmektedir. Hemen hemen bütün büyü türlerinin bozulmasında kullanılabilen bu dualar, önceden belirlenen aralıklar ile okunduğunda etkileri artacaktır. Bunun yanı sıra ruhun temiz olması ve kalbin temiz tutulması da duaların kabul olmasında önemlidir.

Büyü Bozulmasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Büyünün bozulmasının gerçekleşmesi için bazı durumlara da dikkat etmek gerekmektedir. Öncelikle duaların okunmasından evvel mutlaka abdest alınmalıdır. Sabah namazının kılınmasından sonra okunması gereken bu duaların okunması sırasında yüz kıbleye dönmeli ve diz üstüne çökülmelidir. Ayrıca duaların okunmasından önce nafile namazının 4 rekat kılınmasının da önerildiği bilinmektedir.

Büyünün Kendiliğinden Kaybolması

Büyülerin etkisinin kaybolması bir şey yapılmadan da gerçekleşebilir. Doğada kendiliğinden gerçekleşmiş olan yangın, deprem, sel gibi doğal afetler ile büyü ortadan kalkar. Ayrıca doğum esnasında da büyünün etkisinde azalma yaşanır. Felç geçiren kişilerde ve trafik kazası geçirenlerde de yapılan büyü yok olacaktır. Kendiliğinden yok olan büyülerden sonra yapılması gereken bir işlem yoktur. Davranışların da normale dönmesi ile büyünün etkisi tamamen kaybolur.

Büyünün Bozulduğunun Anlaşılması

Yapılan büyünün etkisi ile beraber hareketlerde ve davranışlarda gözle görülür değişimler yaşanacaktır. Eğer bu hareketlerde ve davranışlarda düzelme olduğu gözlemlenirse büyünün bozulmuş olduğu çıkarımı yapılabilir.

Medyum Behçet Hocamızın büyü bozma ve vefk yapımı ile ilgili bilgi ve birikimlerine sitemiz içerisinden ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı