Sponsorlu Bağlantılar

Çilingir Hizmetleri

Çilingir Hizmetleri

Ataşehir çilingir firması, yıllardır hizmet sunmaktadır. Uzman kadrosu ile her çeşit çilingir hizmeti sunulmaktadır. Firmaya ulaşım çok basittir. 7/24 hizmet vermektedir. Sunulan hizmetler büyük bir özveri ile memnuniyet sağlayacak şekilde verilmektedir. Firmanın hizmetlerini götürdüğü bölgeler; Kadıköy çilingir ve Ataşehir çilingirdir

Sunulan Hizmetler

Kapı değiştirme, oto çilingir, çelik kapı tamiri, çelik kasa açma, ahşap kapı tamiri gibi pek çok şekilde hizmet verilmektedir. Desi alarm, yangın kapısı emniyet kilidi servisi ile yangın kapılarının güvenirliği artırılmaktadır. Bu kilit ile artık hırsızlara fırsat verilmeyecektir. Yıllara dayalı meslek çalışmalarını giderek geliştirerek hizmetler büyük bir itina ile sunulmaktadır. Merak ettiğiniz konular hakkında, ulaşım sağlayıp gerekli bilgileri alabilirsiniz.

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı