Sponsorlu Bağlantılar

Crypto Pro World Para Yatırma

Crypto Pro World Para Yatırma

Crypto Pro World, Blockchain teknolojisi ile desteklenmiş olan bir dijital pazaryeridir ve Blockchain Network üzerinden Stark madenciliği yapılmasını sağlar. Proof of Active algoritmasıyla tasarlanan ve her birey için kolay bir madencilik imkanı sunan Stark Chain, içerisinde bulundurduğu özelliklerle beraber kripto para piyasasında yeni bir trend oluşturmayı hedefliyor.

Crypto Pro World Nasıl Para Yatırılır?

Crypto Professional Solution World üyeliğine sahip olan ve gereken miktarda para yatıran bütün kullanıcılar, kolaylıkla madencilik yapabilirler. Para yatırmak için öncelikle hesaba giriş yapılması gerekiyor. Ardından profildeki ‘Bank’ kısmına giderek, sağ tarafta bulunan ‘Deposit’ kısmında yer alan, hesaba ait oluşturulmuş cüzdan adresi alınıyor. Daha sonra bu adrese gerekli miktar banka transferi yoluyla yatırılıyor.

Cüzdana para transferi yapılmasının ardından tekrar profile dönülüyor ve ‘Dashboard’ kısmındaki bölüme stake yapılmak istenen miktar yazılıyor ve ‘Start Mining’ butonuna basılıyor.

Yapılması gereken tüm işlemler bu kadar olup, 1 ile 3 gün arasında hesap madenciliğe uygun hale geliyor.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı