Sponsorlu Bağlantılar

DentAntalya Dolgu ve Diş Beyazlatma Hizmetleri

DentAntalya Dolgu ve Diş Beyazlatma Hizmetleri

Beyazlatma işleminin sonucu kişinin diş yapısına göre değişmekle birlikte 6 ay ile 2 yıl arasında sabit kalmaktadır. Elbette bu süre kişinin kendisine de bağlıdır. Beyazlatma sırasında ve sonrasında en az iki hafta dişleri lekeleyen maddelerden uzak durulmalıdır.

Dişlerinizin renginde sorun yaşıyorsanız diş hekiminizden diş beyazlatma tedavisi talep edebilir, yapılan muayenede dişleriniz beyazlatmaya uygun bulunursa en kısa sürede işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.

Diş beyazlatma öncesi; Daha etkili bir sonuç elde etmek için hastanın diş temizliğini mutlaka yaptırması gerekmektedir. Diş beyazlatma tedavisi; Diş beyazlatma olarak da adlandırılan bu sistem, mevcut dişlerin renginin daha beyaz bir renge dönüştürülmesi işlemidir. Dişlerin rengi genetik ya da beslenme alışkanlıklarına bağlı olarak zamanla sarı ya da koyulaşabilir.

Diş beyazlatma tüm sağlıklı dişlerde kullanılabilir. Diş beyazlatma hem canlı dişlerde hem de dolgu ve kanal tedavisi dişlerde kullanılabilir. Ayrıca hem diş hekimi muayenehanelerinde hem de evde diş kontrolü altında kullanılabilen türleri de bulunmaktadır. Dolgu ve kanal tedavisi için siz de tercihinizi DentAntalya’dan yana kullanabilirsiniz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.
Başa dön tuşu