Sponsorlu Bağlantılar

Deri Çatlağı Tedavisinin Avantajları Nelerdir?

Deri Çatlağı Tedavisinin Avantajları Nelerdir?

Deri çatlakları kadın ya da erkek herkeste belli bir yaştan sonra görülebilen bir cilt hastalığıdır. Deri çatlağı, kadınlarda özellikle doğumdan sonra, hızlı kilo alıp verme sebepleri ile rastlanabilir. Aynı zamanda deri çatlakları, cildin nem tabakasının bozulması ya da cildin çok kuru olması ile de alakalı olabilmektedir. Göbek, alt karın, üst bacak gibi bölgeler için deri çatlakları tedavisi, hasarlı bölgenin iyileşmesi için kolajen takviyesi yapılır. Bu takviyeyle birlikte vücut, tekrardan kolajen üretmeye ve elastikiyet kazanmaya başlar. Aynı zamanda deri çatlağı tedavisinde çatlağın rengi ve derinliğinde önem teşkil eder ve tedaviyi belirlenen yönde şekillendirmektedir. Belirlenen tedavi yöntemi, cilt kırışıklıkları içinde geçerlidir.

Cilt Kırışıklığı Tedavisinde Kolajen İp Kullanımı

Son yıllarda tüm dünyada tercih edilen kolajen ip uygulaması, cilt kırışıklığından mustarip olan kişilerin yüzünü güldürmeye devam ediyor. İlerleyen yaş ve çevresel dış faktörler sebebiyle elastikiyetini kaybeden cilt kırışmaya ve kurumaya başlıyor. Bunların sonucu olarak da özellikle yüz bölgesinde kalıcı kırışıklıklar meydana gelmektedir. Uygulanan tedavi yöntemi ise yüzdeki kırışıklıkları açıyor belirlenen bölgede fazladan kolajen üretimine destek sağlıyor. Tedavi edilmesi istenilen bölgeye göre en fazla 6 seans süren uygulama size uzun süre daha parlak ve daha dolgun bir cilt görünümü sunmaktadır. Eğer siz de kolajen ip tedavisini yaptırmak istiyorsanız gönül rahatlığıyla Dilay Şahin Güzellik Merkezini tercih edebilirsiniz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.
Başa dön tuşu