Sağlık Personelleri

Dijital Gülüş Estetiği

Dijital Gülüş Estetiği

Diş hekimi kadrosu ve dijital donanımları ile konforlu bir diş tedavisi süreci sunan Eryaman diş, hasta memnuniyeti misyonu ile dikkat çekmektedir. Sahip olduğu donanımları ile konforlu ve ferah bir ortam içerisinde diş tedavisi süreci geçirmeniz için kullanan özel diş kliniği, aynı zamanda çağın gelişmelerini de sizler için yakından takip etmektedir.

Gülüş estetiği son yıllarda en çok gündeme gelen uygulamalar başında yer almaktadır. Dijital gülüş estetiği, teknolojik gelişmeler ile birlikte günümüzde oldukça pratik, ağrısız ve acısız bir uygulama olarak dikkat çekmektedir. Sizler de Sincan diş tarafından sunulan bu hizmetten faydalanmak için alyadent.com.tr hizmet içeriği detaylarını inceleyerek randevu alabilirsiniz.

Gülüş Estetiği

Sağlıklı ve daha estetik bir gülüşe sahip olmak isteyen kişilerin ilk tercihi olan Yapracık diş, son teknoloji donanımlarını kullanarak hizmet vermektedir. Diş kliniğinde branşında uzman diş hekimleri ve konforlu bir tedavi süreci için sizler de kliniği ziyaret ederek diş şikayetlerinizden kısa süre içinde kurtulabilir, ağız ve diş sağlığınıza kısa sürede kavuşabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı