Sponsorlu Bağlantılar

Diş Kaplama, Protez, Çekim ve Estetik Çözümlerin Adresi

Diş Kaplama, Protez, Çekim ve Estetik Çözümlerin Adresi

Kaplama teknolojinin gelişmesiyle birlikte dijital seçenekler öne çıkmış durumdadır. Diş kaplama denildiği zaman zirkonyum kaplama ilk akla gelen seçeneklerden biridir. Diğer yöntemlerden bazıları ise Porselen, Lamine ve Emax kaplama gelmektedir. İnley/onley yöntemi kaplama ve dolgu arası bir uygulamadır. Zirkonyum kaplama fiyatları seçenekleri yöntem ve diş yapısı ile doğrudan ilgilidir ve kliniğin uzmanlık alanlarından biridir.

Klinik Mesafe ve Maske Konusunda Titiz

Kaplama ve dolgunun yanı sıra diş çekimi de kliniğin hizmet programı içerisinde yer almaktadır. Cerrahi müdahale gerektiren kırık dişler, çürümüş dişler ve gömülü dişler uzman diş hekimi nezaretinde tedavi edilmektedir. Hijyenik ortama sahip klinik, 14 kuralı uygulamak suretiyle hastalara güven vermektedir. Siperlik, maske, el temizliği ve mesafe kuralları kliniğin hijyen kuralları çerçevesinde uygulanmaktadır. Randevu alırken mutlaka HES kodunuzu da vermek zorundasınız. Ayrıca tüm Golden Smile Diş Poliklinikleri düzenli olarak dezenfekte edilmektedir.

Dişlerdeki Eğrilik ve Kırıklar Tedavi Ediliyor

Ortodonti ile ilgili sorunlarda da site tercih edilen adreslerin başında gelmektedir. Diş teli kaplama, diş eti sorunları, doğuştan eğri veya şekilsiz çıkan diş sorunları bu kategoride tedavi edilmektedir. Gülmekten korkanlar için özel kaplama seçenekleri de reçetede yer almaktadır. Kaplama ve implant fiyatları konusunda kliniği her zaman arayabilirsiniz. Diş doktoru Sn. Ceylan ERGUL  25 Yıllık tecrübesi ile implant ve estetik konusunda uzmanlaşmıştır.

Diş denildiği zaman ilk akla gelen çözümlerden biri de implant yöntemidir. Son zamanların bu popüler tedavi yöntemi takma diş yöntemlerine nazaran daha uzun ömürlü ve daha kullanışlıdır. İmplantı oluşturan sistem çene kemiğine yerleştirilen yivler ve bu yive montajlanan protez dişten oluşmaktadır. Çene kemiğinin bu tedavi için uygun olması gerekir. Bu uygunluk diş hekimlerince tespit edilmektedir.

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı