Sponsorlu Bağlantılar

Döner İşletmeleri

Döner İşletmeleri

Döner sektöründe sizde yüksek potansiyeli olan bir işletme olmak istiyorsanız firmamız bünyesinde büyük ayrıcalıklarla bu isteğinize ulaşabilirsiniz. 44 yılın vermiş olduğu tecrübeyi sizlere aktarmaktan memnuniyet duyarız. Firmamız yeterli kapasiteli tesisleri ile şubelerin ihtiyaç duyduğu ürünleri gelişmiş lojistik ağı ile ülkenin birçok noktasına ulaştırabilmektedir. Sizde hazır altyapısı olan bir firma ile çalışmanın kolaylığına varın. Sait döner hazır döner iş modeliyle sektörde kendini gösteren ve kendini kanıtlamış bir firmadır. Tüm ürünlerimizin üretiminde kullanılan malzemeler izinleri alınmış şekilde en hijyenik tesislerde üretilmektedir. Leziz reçetelerimizden oluşan ürünleri sizlerde işletmelerinizde pazarlayarak memnun müşterilere ulaşabilir kar marjı yüksek bir işe adım atabilirsiniz.

Franchise Nedir ?

Bir franchise (veya franchising), markanın ticari markasını veya ticari adını ve bir iş sistemini paketi oluşturarak  telif hakkı ve iş yapma hakkı için bir başlangıç ​​ücreti ödeyen işletme sahibine  aktaran dağıtma yöntemidir. İsim hakkı verenin adı ve sistemi altında işletmenizi büyütebilir ve daha güvenle  sektörde ilerleyebilirsiniz. Sektör oldukça zorlu bir süreçtir. Bu zorlu süreçte marka değerimizin altında birçok riski bertaraf ederek sizde yerinizi alabilirsiniz. Sadece işyapma ve isim hakkı vermekle kalmıyoruz. Tesislerimizde üreterek işletmenize hazırlanmış paketlerde dönerleri gönderiyoruz. Ekstradan bir hammadde masrafını azaltmış oluyorsunuz. Tüm detaylı bilgiler için 0212 323 16 86  numaralı hattı arayabilir ve tüm bu ayrıcalıklar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı