Sponsorlu Bağlantılar

E-ticaret Sistemleri

E-ticaret Sistemleri

İnternet üzerinden ürün pazarlama işlemlerinin yapılması ve satın alma işlemleri e-ticaret işlemleri olarak tanımlanmaktadır. Kahramanmaraş web tasarım hizmetleri ile kişisel ya da kurumsal web siteleri hazırlıyorlar. Dijital platformlarda yer almak ve hedef kitlelerine ulaşarak, ürün satışlarını artırmak isteyenler için Kahramanmaraş e-ticaret sistemleri için danışmanlık hizmeti veriliyor.

Temassız İşlemler

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte, ürün seçimleri ve ödeme işlemleri, qr kod işlemleri ile yapılmaya başlanmıştır. Kahramanmaraş qr menü sistem geliştirme çalışmaları ile cafe ve restoranlarda hizmetlerin temassız ve hijyenik olarak sunulmasını sağlıyorlar. Yeni nesil teknoloji tasarımları ile karekod menüsünü sektöre ve hizmet türlerine göre özel ve herkesin rahat kullanabileceği şekilde sunuyorlar.

 

 

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı