Sponsorlu Bağlantılar

Ehliyet Sınavı Çıkmış Sorular

Ehliyet Sınavı

Elektronik sınavlar için randevu alınması gerekmektedir. Stajyer e-sınavda başarısız olursa, e-sınava girmek için en geç 15 gün içinde yeni bir sınav planlayabilir. Bir kursiyerin katıldığı son sınavdan itibaren 45 gün içinde elektronik sınava girmemesi durumunda 1 hakkı kaybedilir. Bu nedenle en son girdiğiniz e-sınav tarihinden itibaren gecikmeden e-sınav’a girmelisiniz. Ehliyet sınavı soruları için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Sınavı tamamladıktan sonra sonuçlarınızı hemen alabilirsiniz. Sınavda başarısız olan aday en erken tarihte randevu alarak bir sonraki sınava kayıt yaptırabilir.

Elektronik Sınav nasıl yapılır?

E-Sınavlar, sınavın başvuru ve değerlendirilmesi ile ilgili tüm süreçlerin basılı belge kullanılmadan elektronik ortamda ve bilgisayar ortamında gerçekleştirildiği sınavlardır. Sınavlar bilgisayarda yapılır ve sorular özel elektronik sınav yazılımı ile seçenekler işaretlenerek cevaplanır.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu