Sponsorlu Bağlantılar

Elektronik Sigara Tanıtım

Elektronik Sigara Tanıtım

Son dönem de tütün ürünü sigara kullanmaktan sıkılan pek çok insanın tercihleri elbette ki elektronik sigaralara yönelmiş durumdadır. Peki, elektronik sigara nedir, pod mod ne demektir ve nasıl kullanılır? Elektronik sigara kullanmak güvenli midir?

Uwel Caliburn pod mod Nedir?

Elektronik sigara olarak tanımlayacağımız ürün çalışma prensibi açısından içerisine koymuş olduğunuz likit sayesinde nefes yolu ile ateşleme yaparak size sigara içme deneyimi yaşamanıza devam ederken tütün ürünlerinden almış olduğunuz zararlı toksinlerin en aza indirilmesini amaçlayan üründür.

Uwel Caliburn pod mod Hakkında

Uwel Caliburn pod mod, tasarımının hafif ve ince olması sebebi ile elektronik sigaralar arasında en çok tercih edilen ürünlerin başında gelmektedir. Şık tasarımı dışında, pil ömrü ve 2 adet kartuş takılabilir olması ile daha uzun kullanım sağlaması sayesinde tercih edilme açısından ilk sıralarda yer almaktadır.

Uwel Caliburn üzerinde hem ateşleme butonu olması hem de aynı zamanda nefes sensörü olması sayesinde cihaz size dilediğiniz gibi kullanma olanağı sağlamaktadır. Alternatif uwel caliburn kartuş sayesinde dilediğiniz aroma ile elektronik sigara keyfinizi sürebilir böylelikle tütün ürünün parmaklarınız da ve ağzınız da bıraktığı kötü tattan kurtulmuş olursunuz.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı