Gündem

Erzurum Erdoğan’ı bekliyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan, bir dizi projenin açılışlarını yapmak üzere Erzurum’a gidiyor. Erzurum Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılan miting alanında Erzurum halkı ile saat 13.00’te bir araya gelecek olan Erdoğan, burada vatandaşlara hitap edecek.

Erzurum AK Parti İl Başkanlığı ile birlikte MHP İl Başkanlığının da hummalı bir çalışma ortaya konulan mitinge çevre illerden de bir çok vatandaşın katılması bekleniyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Erzurum’un İspir ilçesinde 10 yılda tamamlanan 20 kilometrelik yol 3 tünel ve 1 köprüden oluşan İspir-10. Bölge Hududu Devlet Yolunun açılışını da gerçekleştirecek.

SEYAHAT SÜRESİ 10 DAKİKAYA DÜŞECEK

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, İspir-Rize il sınırı yolunun hizmete açılacağını belirterek, projeyle ulaşım standardının artacağını ve Rize-İspir kesiminde seyahat süresinin 20 dakikadan 10 dakikaya düşeceğini bildirdi.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.
Başa dön tuşu