Gündem

Eurolab

Eurolab

Gıda, su ve yem analizleri hususunda onaylı hizmet veren Eurolab kapsamlı test laboratuvarı ile hizmetler kesintisiz bir şekilde verilmeye devam ediyor. Tüm bunlarla beraber tekstil sektörüne yönelikte fiziksel pek çok testler yapılmakta. Yapılan bu testlerin tamamı ise onaylı testlerdir. Buradan alacağınız sonuçlarla birlikte hem yurt içi hem de yurt dışı satışlarınıza başlayabilirsiniz.

Fiziksel, kimyasal ve mikrobiyolojik analizlerle elde edilen test sonuçlarını sizlere en kısa süre içerisinde ulaştırıyoruz. Yıllardır elde ettiğimiz tüm bilgi ve birikimleri sizlere en hızlı ve en güvenli bir şekilde aktarıyoruz. GDO- GMO analizleri ve sağlık analizleri ile ilgili tüm detaylı bilgiye bizler aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Sektörünüzle ilgili merak ettiğiniz tüm sorulara en kısa süre içerisinde yanıt vermekteyiz. İhtiyacınız olan tüm testler hakkında bizden bilgi alabilirsiniz.

Eurolab Testleri

Eurolab bünyesinde çok sayıda test yapma imkanına sahipsiniz. Sektörel analizlerin yanı sıra,

  • Elektriksel güvenlik testleri
  • Medikal tıbbi cihaz testleri
  • Ortam analizleri
  • Tekstil testleri
  • Gıda analizleri
  • Su analizleri

Gibi çok sayıda testlerden dilediğiniz seçebilir ve bu onaylı testlerden faydalanabilirsiniz. Eurolab bünyesinde hizmet veren çok sayıda alanında uzman personeller yer alıyor. Yıllardır verdiğimiz kaliteli hizmet ile sayısız referanslarımızla hizmetlerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Test ya da analiz başvurusunda bulunmak için bizlere telefon ya da web sitemiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Online bir şekilde de test başvurusunda bulunarak talebinizi hızlı bir şekilde değerlendirip sizlere tekrar geri dönüş sağlıyoruz.

Test Aşamaları

Eurolab bünyesinde vermiş olduğunuz numunelerin testleri çok titiz bir şekilde yapılır. Alanında yıllarca hizmet vermiş uzman ekip arkadaşlarımızla birlikte tüm detaylar irdelenir. İlk olarak anlaşma sağlandıktan sonra numuneleriniz alınır. Alınan bu numuneler analiz edilir. Daha sonra numuneler detaylı test ve analiz işlemine girer. Buradaki test ve analiz sonuçlandıktan sonra ise rapor hazırlanır ve detaylı rapor sizlere sunulur. Hazırlanan bu rapor onaylıdır ve tüm kurumlarda geçerlidir. İhtiyacınız olan her anda sizlerin yanındayız. Bizlere dilediğiniz zaman ulaşarak gönderdiğiniz numunelerin test ve analizlerine hemen başlamış oluruz.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu