Sponsorlu Bağlantılar

Evde Eğitim Alma İmkanı

Evde Eğitim Alma İmkanı

It eğitimleri konusunda uzun bir geçmişe sahip olan firma çalışanlara ya da çalışmak isteyenlere evde eğitim alma imkanı tanıyor. Bu sayede kişiler evlerinde sahip oldukları bilgisayarlar aracılığıyla ihtiyaç duydukları eğitimleri online bir şekilde alabiliyorlar. Kişilerin evlerinde alabilecekleri eğitimler arasında Google Apps, Office 365, communication tools ve crissis management eğitimleri bulunuyor.

Programlama Dili Eğitimleri

Uzman kadrosuyla hizmet veren akademinin kişilere verdiği eğitimler arasında programlama dili eğitimleri de bulunuyor. Bu eğitimler sayesinde kişiler program yazmayı ve algoritmaları öğrenebiliyorlar. Akademinin programlama dili eğitimleri arasında C, C#, C+, Java ve python eğitimi bulunuyor.

Linux Eğitimleri

Akademi tarafından verilen eğitimler arasında Linux eğitimleri de bulunuyor. Bu eğitimler kişilerin Linux işletim sistemine dair bilgi sahibi olmasını sağlıyor. Linux üzerine verilen eğitimler arasında oracle linuxsytsem administator, linux primer, linux8 ve red hat eğitimi yer alıyor. Kişiler akademi tarafından verilen 700 eğitimi tarayarak Linux üzerine verilen eğitimlerin tamamını öğrenebiliyorlar.

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı