Sponsorlu Bağlantılar

Fahhar

Fahhar Giyim

Günlük giyim, abiye elbise, nişan, kokteyl gibi özel günler ve ofis hayatında tercih ettiğimiz farklı davetler ve mekanlar için tercih ettiğimiz birçok elbise çeşidi bulunmaktadır.

Etek ve elbise ona yakışıyor! Çünkü elbiseler bir kadının tüm inceliklerini ve güzelliğini ortaya çıkarır. Renkleri, desenleri ve desenleri ile gerçekten sınırsız olanaklar sunuyor. Günlük giyim, abiye elbise, nişan, kokteyl gibi özel günler ve ofis hayatında tercih ettiğimiz farklı davetler ve mekanlar için tercih ettiğimiz birçok elbise çeşidi bulunmaktadır. Şimdi tüm çeşitleriyle elbiselere bakalım. Bakalım kaç çeşit elbise var ve isimleri ne?

Uzun elbiselerin farklı koşullarda kullanıma uygun farklı modelleri bulunmaktadır. Bu modeller benzersiz özellikleri ile ayırt edilir. Bazı modeller vücudun şekline göre farklı şekillere sahiptir. Dar ya da geniş desenler bu giysinin ana çizgisini belirleyen unsurlardan biridir. Askılı uzun elbise balenli bir sütyen modeli olduğu için daha rahat ve dik durabilirsiniz. Bu modeller çok ince askılı olarak da sunuluyor. Volanlı modeller tasarımları ve desenleri itibariyle oldukça şık görünmektedir.

Yırtmaçlı uzun elbise modelleri

En popüler modellerden biri, yırtmaçlı uzun bir elbise çeşididir. Bu modeller tasarımları gereği oldukça şık ve modern görünmektedir. Uzun kolsuz elbise modelleri sonbahar ve kış aylarında müşteriler tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır. Marka bu modelleri kolsuz olarak da üretmektedir. Yaz sezonunda müşterilerine yeni ve yaratıcı tasarımlar sunmaktadır. Bu kolsuz varyasyonlar çok zarif ve şık görünüyor.

Uzun kolsuz elbise modelleri nelerdir?

Bu modellerin yanı sıra oldukça sık tercih edilen kısa kollu uzun elbiseler de üretilmektedir. Farklı şekillerde yapılan bir diğer model ise dar kesim uzun bir elbisedir. Dar şekli sayesinde bu modeller vücuda çok iyi oturur. Bunlar ve daha birçok olumlu özelliği sayesinde müşterilerin yılın herhangi bir zamanında sıklıkla satın aldığı bir giyim modeli haline gelir. Bayan pantolon modelleri için sizleri Fahhar giyime bekliyoruz.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu