Sponsorlu Bağlantılar

Fotoğrafçılığa Dair

Fotoğrafçılığa Dair

Fotoğrafçılığa giriş yapmak isteyen ve kendisini bu alanda yetiştirmek, daha iyi işler ortaya koymak isteyen kişiler için, yol göstermesi amacıyla hazırlanan ve tamamen ücretsiz bir şekilde hizmet veren bu blog, birçok kişi tarafından başlangıç rehberi olarak tercih ediliyor. Uzun yılların deneyimi ve bilgi birikimine sahip olan, aynı zamanda da mimarlık yapan ve estetik konusunda oldukça bilgili olan Anıl Uzun tarafından yönetilen blog, bünyesinde oldukça zengin içerikler barındırıyor.

Başlıca konu olarak analog fotoğrafçılığın işlendiği site üzerinde, sizler için farklı ve bilgilendirici içerikler de yer alıyor. Bu içerikler arasında makine seçimi, pozlama teknikleri, fotoğraf düzenlemesinin nasıl yapıldığı ve lensler hakkında bilgiler de bulunuyor.

Doğru Çekim Teknikleri ve Altın İpuçları

Analog fotoğrafçılık ile ilgili çekim tekniklerinin, ve altın ipuçlarının yer aldığı sitede, tüm içerikler oldukça geniş ve önemli detaylar barındırıyor. Bu sayede okura en doğru ve gerekli bilgiler, sıkmadan ve anlaşılır bir şekilde sunuluyor. Siz de hemen siteyi ziyaret edebilir ve içeriklerin konularını ve ne denli başarılı olduklarını görebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı