Sponsorlu Bağlantılar

Garantili Temizlik Hizmetleri

Garantili Temizlik Hizmetleri

Ev Temizliği hizmetini kurumsal bir şekilde vermekte olan TG Mobil firması piyasada nerede ise hiç bulunmayan birçok özelliği ile hizmet vermektedir. Ofis Temizliği noktasında da hizmetlerini sürdürmekte olan firmanın kalitesi ve farklılığının altında yatan birçok sebep bulunmaktadır. Vodafone ile iş ortaklığı yapan firma bu sebeple asla kalitesinden taviz vermemekte piyasadaki olumlu algısının asla zarar görmemesi adına büyük bir çalışma yürütmektedir. Firma olası zarar durumu karşısında müşterilerine Anadolu sigorta güvencesinde hizmet sunmaktadır.

Dezenfektasyon Hizmeti

Dezenfektasyon Hizmeti de sunmakta olan firma bu sebeple de oldukça ciddi boyutta tercih edilmektedir. ev temizliği ofis temizliği ve dezenfektasyon başta olmak üzere boş ev temizliği ile inşaat sonrası temizlik , halı koltuk temizliği hizmeti vermekte olan firma son zamanlarda dünyayı esir alan virüs etkisi ile dezenfektasyon işlemlerinde de başarılı bir gayret göstermekte ve bu gayreti takdir görmektedir. Firma prensip olarak her zaman memnuniyet odaklı çalışmaktadır.

 

 

 

 

 

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı