Sponsorlu Bağlantılar

Gaziantep Halı Yıkama

Gaziantep Halı Yıkama

Otomatik sistemde makinenin web hızına ve fırça devrine dikkat edilmelidir. Şeritlerin ve fırçaların senkronize çalışması kapsamlı temizlik için önemlidir. Makineden rulo şeklinde çıkan halı bir sonraki işlem olan halı kurutma işlemine hazır hale gelir. Rulo şeklinde makineden çıkarılan halı, yüksek hızda dönen sıkma makinelerine yerleştirilir.

Eğirme işleminden çıkan halılar kurutma odalarının asma sistemlerinde muhafaza edilmektedir. 8-12 saatte kuruyan halılar son işlem olan toz alma ve paketleme bölümüne alınır. Gaziantep yatak yıkama İşleminin Son Kontrolü olarak da bilinen Paketleme ve Tüy Alma Makinesi, özel yapım çark motorlarıyla güçlü bir vakum oluştururken, döner fırçalar da halıdaki tüyleri toplar. Toz alma makinasından çıkan halılar paketleme için özel ebatlı torbalara konur. İsim ve adreslere göre paketlenen paspaslar siz değerli müşterilerimize ulaşabilmek için servis araçlarımıza yüklenmektedir. Gaziantep koltuk yıkama konusunda da yardımcı olmaktayız.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.
Başa dön tuşu