Sponsorlu Bağlantılar

Geçmişini Bilmeden Araç mı Alacaksınız?

Geçmişini Bilmeden Araç mı Alacaksınız?

İkinci el araç piyasasındaki en büyük riski, alınan aracın daha önce geçirmiş olduğu kaza ve önemli arızalardan haberdar olmamak oluşturuyor. Aracı alırken bilinmeyen eksiklikler, aracı satarken karşımıza çıkıyor. Kötü sürprizlerle karşılaşmak istenilmiyorsa Güngören Oto ekspertiz hizmetinden yararlanmak bu riski ortadan kaldırıyor.

Ne Tür Hizmetler Veriliyor?

Bahçelievler Oto ekspertiz, Merter Oto ekspertiz hizmeti, bir aracın geçmişine ait tüm izleri ortaya koymanın yanında mevcut arızalar ve performans durumu hakkında da tüm bilgileri alıcının önüne koyuyor. Firma, özel binek araçlardan kamyonet gibi ticari araçlara kadar tüm araçların kontrollerini yapıyor. Bu kapsamda; Fren sistemleri, boya ve kaporta kontrolleri, şasi kontrolleri, motor ve elektrik donanımına dair kontroller, diagnostik beyin testleri ve dyno motor performans testi uzaman personel tarafından son geliştirilen yazılımları kullanan bilgisayarlı sistemlerle yapılıyor.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı