Sponsorlu Bağlantılar

Haber Sitesi

Haber Sitesi

Günümüzde haber alma, reklamcılık gibi kavramlar evrimleşerek yerlerini daha inovatif bir takım oluşumlara bıraktı. Bu gelişmelerin sonucun da en çok dönüşüm geçiren sektörlerden birisi de pazarlama sektörüdür.

Yeni adıyla dijital pazarlama artık okunmayan gazetelere veya izlenmeyen televizyonlara verilen gereksiz ve meşakkatli eforlara ilaç gibi gelmiş durumda. Artık reklamını yapmak istediğiniz ürünü çeşitli sosyal medya araçlarıyla daha büyük kitlelere tanıtmanız mümkün.

Artık Haber Almak Bile Online

Bunların yanı sıra artık basılı medya materyalleri yerine dikkat çeken dijital içerikler beraberinde internet gazeteciliği gibi bir gerçeği de getirdi. Artık tüm dünyadan haberdar olmak için tek bir tık yeterli oluyor.

Yalnızca habercilik değil bir dergi de köşe yazarı olmak yerine blog yazmak artık daha gözde ve getirisi olan mesleklerden sayılıyor.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı