Sponsorlu Bağlantılar

Her Zevke Uygun Pike Takımları

Her Zevke Uygun Pike Takımları

Bursa merkezli Elart firmasının üretmiş olduğu pike takımları kullanıcıların ihtiyaçlarını en sağlıklı şekilde karşılayacak ve göz zevkini doyuracak niteliktedir.

Zamanın modasına uygun şekilde sürekli yenilenen modern tasarımlı takımlar dünyanın dört bir yanına gönderiliyor ve olumlu dönüşler alınıyor. Bu dönüşlerin sebebi görsel güzellik ve kumaşların muazzam dokusu.

Pike Takımlarının Özellikleri

Alışılagelmiş pikelerin yanında nevresim pikeler de üretiliyor. Bu ürünler yazın yatak örtüsü gibi kullanılırken kışın içine yorgan ya da battaniye konabiliyor.

Takımlardaki yastık kılıfı, çarşaf ve nevresim gibi tenle temas edecek parçaların tamamı %100 pamuktan üretiliyor. Böylece cildi tahriş etmeyecek sağlıklı ürünler ortaya çıkıyor. ISO-9001 kalite standartlarında üretilen pike takımları alerjenik ve kanserojen madde içermez.

Pike takımları tek olarak satılabildiği gibi firmanın çeyiz paketi setlerinde yatak örtüsü gibi ürünlerle birlikte de satışa sunuluyor.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı