Gündem

İmamoğlu: Süreci takip edeceğiz –

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, YSK üyelerine hakaret ettiği iddiasıyla hakkında açılan davanın 14 Aralık’a ertelenmesini değerlendirdi.

Haber Giriş Tarihi: 11.11.2022 15:16

Haber Güncellenme Tarihi: 11.11.2022 15:16

İSTANBUL (İGFA) – İstanbul’da Şehzadebaşı Camii’nde kıldığı Cuma namazının ardından gazetecilere açıklamalarda bulunan Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, “İçeride ettiğim duayı, burada vatandaşlarımızın huzurunda etmekten geri durmayacağım” dedi.

“Allah, memleketimizi ve memleketimizin insanlarını, vicdan yoksunu ve ahlak yoksunu, adalet yoksunu insanların şerrinden korusun” diyen Başkan İmamoğlu, “Özellikle ifade edeyim ki; adaletsizliğe uğrayan, hukuksuzluğa uğrayan kim var ise, hepsinin hakkında en yakın zamanda, adalet ve hukuk yönündeki hususlar ve kararlar verilsin. Süreci takip edeceğiz. Hukukçularımızla değerlendireceğiz. Umut ediyorum, açıkça ve net söyleyeyim ki; ben, Yüce Türkiye Cumhuriyeti yargısına, adaletine güvenmek istiyorum” diye konuştu.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu