Sponsorlu Bağlantılar

İnfluencer Ajansı

İnfluencer Ajansı

Öncelikle influencer ajansı nedir sorusuna cevap aramaya başlamalıyız. Influencer, Türkçe’de “influencer” olarak kullanılmaktadır. Türkçede birçok çevre tarafından takip edilen ve izlenen bir kişinin davranışlarının veya konuşmalarının o kişiler üzerinde etki yaratması ve kamuoyu oluşturması anlamına gelmektedir. Influencer nedir diye sorduklarında tam olarak bunu söyleyebiliriz.

Günümüzde internet ve sosyal medyanın getirdiği birçok yenilikle reklam sektörü değişmiş ve farklı gelişmelere sahne olmuştur. Bu hızlı değişime ayak uydurmak markalar ve işletmeler için olmazsa olmaz iken, teknolojiye ayak uyduramayan ve dijital dönüşümlerini günümüz koşullarında tamamlayamayan işletmelerin işi giderek zorlaşıyor.

Myfenomen olarak influencer başvuru yapmak isteyenleri web sitemize bekliyoruz. Hemen ziyaret et ve influencer olmak için adım at.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı