Sponsorlu Bağlantılar

İngiliz Staff

İngiliz Staff

İngiliz staff görünüşlerinde şiddetli ve agresif bir auraları var. Ama aslında nazik, yumuşak bir kalbe sahipler. Çocuklarla anlaşabilen ve onlara zarar vermeyen ender köpek ırklarından biridir. O bir aile üyesi. Mutlu, sevecen ve oyuncu bir mizah anlayışları vardır, bu nedenle oyun oynarken küçük şakalar yapabilirler.

Görünüşünden dolayı genellikle Pitbull ırkı ile karıştırılır. İngiliz personel Pitbull’dan daha arkadaş canlısı, daha sosyal ve daha heyecanlı. Yeni insanlarla tanışmayı severler. Küçük çocuklara karşı inanılmaz sabırlıdırlar. Küçük bir çocuk yanlışlıkla canınızı acıtsa tepki vermez, bekler. Bu nedenle, iyi bebek bakıcıları yaparlar. İngiliz çalışanlar çok zeki ve çok inatçıdır.

Onların inatçılığı eğitim sürecini zorlaştırıyor. Bu, kendi gerçekleri olan bir köpek türü olduğundan, eğitim titiz olmalı ve çok sayıda tekrardan oluşmalıdır. Aksi takdirde, davranmaya ve itaatsizlik göstermeye devam edecektir. Doğru eğitimle, İnkar edilemez bir itaatleri vardır. Kas yapıları sayesinde atletik, hızlı, çevik, korkusuz ve hareketlidirler. French Bulldog ile ilgili tüm merak ettiklerinizi bulabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı