Sponsorlu Bağlantılar

İzmir Avukat Burak Bilgehan Ensari

İzmir Avukat Burak Bilgehan Ensari

İzmir Avukat hizmetleri sağlayan Burak Bilgehan Ensari bu alanda bilinen tanınan ve her zaman uzman hizmetler sağlayan başarılı bir avukattır. Bu avukatlık hizmetleri sayesinde boşanma davalarında ceza hukuku davalarında ve pek çok dalda problem yaşayan kişiler her zaman avukatlık ve danışmanlık hizmetleri olabilir.
Sürekli olarak hizmet sunulması ile birlikte bütün önemli davalarda Burak Bilgehan Ensari Başarılı bir şekilde davayı takip ederek olumlu sonuçlanmasını sağlar. İzmir boşanma avukatı alanında da hizmet sağlandığı için çekişmeli boşanmaların daha kolay ve daha kısa süre içerisinde sonuçlanmasını sağlar.
İzmir ceza avukatı alanında daha hizmet sağladığı için ceza hukuku ile ilgili problem yaşayan ya da bu hukuk dalından hakkında soruşturma başlatılmış herkes hizmet talebinde bulunabilir.

Adres. Manas Bulvarı Folkart Towers A kule no 47 b kat 28 D 2809 Bayraklı İzmir

Sabit telefon. 0536 613 64 10

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.
Başa dön tuşu