Sponsorlu Bağlantılar

Kaliteli Film Sitesi

Kaliteli Film Sitesi

Boş zamanlarını film izleyerek geçirenler için harika bir site tercihi. popüler ve kaliteli içeriklere anında ulaşarak istediğiniz seçeneği kısa sürede bulabiliyorsunuz. Göz yormayan ara yüz, kolay arama butonu ile size kısa sürede aradığınız içeriği bulmanıza yardımcı oluyor. Kaliteli film sitesine üye olarak kendi beğendiğiniz şekilde siteye şekil verebiliyorsunuz. Dizi ve film kategorileri arasında en çok beğendiğiniz ve izlemekten keyif alabileceğiniz seçeneklerin listesini oluşturabilir ve izlediğiniz filmlere yorum bırakabilirsiniz.

Eğlenceli Film Sitesi

Sitede yer alan film ve dizi seçenekleri için yorumlar yer alıyor, ayrıca IMDB puanlarına bakarak tercih yapabilirsiniz. Türkçe seçeneklerin yanı sıra yabancı dizi ve filmler için orijinal alt yazı seçenekleri yer alıyor. İçerikte yer alan alt yazılar film deki ses ile aynı anda ilerliyor, birçok sitede yaşanan geriden gelme gibi durumlarla karşılaşmıyorsunuz. Görüntü ve ses kalitesi oldukça iyi durumda… Sağ köşede yer alan kategoriler kısmından istediğiniz filmleri kolaylıkla bulabileceğiniz gibi, en çok yorum alan ve en çok izlenen seçeneklere de erişebilirsiniz.

Kaynak: https://www.izlekolik.com

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı