Sponsorlu Bağlantılar

Kaliteli Serum

Serum

C vitamini serumlarını kullanırken akılda tutulması gereken ilk şey, serumunuzu nemsiz ve karanlık bir yerde saklamaktır. Uygulama kısmına gelecek olursak, C vitamini serumunu günlük cilt bakım rutininizin bir parçası haline getirmeniz çok önemli. Sabah ve akşam temizlenmiş cilde uygulayabileceğiniz cilt bakımı serumunu nemlendirici kremden önce ve tonikten hemen sonra kullanmalısınız. İnce bir tabaka halinde uyguladığınız leke karşıtı C vitamini serumunun etkilerini kısa sürede fark edeceksiniz.

C vitamini serum önerileri ve en iyi C vitamini serumları

Evde kendi C vitamini serumunuzu yapabileceğiniz için, ünlü markaların en iyi yaşlanma karşıtı C vitamini serumlarını da DermoEczanem’de inceleyebilirsiniz. Skinceuticals C E Ferulic, C vitamini içeren formülü ile kırışıklıkları ve renk eşitsizliklerini giderirken yaşlanma belirtilerini azaltmaya yardımcı olur.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı