Gündem

Karla mücadele ekibine teşekkür yemeği

Çağırıcı: İbadet aşkıyla çalışıyorsunuz

Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, kar yağışı sürecinde büyük bir gayret ortaya koyan mesai arkadaşlarıyla yemekte bir araya geldi. Karla mücadelede özverili çalışmalarından personele teşekkür eden Çağırıcı, “Bir kamu hizmeti yürütüyoruz ve siz de ibadet aşkıyla çalışıyorsunuz. Emeğinize sağlık” dedi.

Ocak ayının son haftası İstanbul’da etkili olan kar yağışı il genelinde sıkıntıların yaşanmasına neden olmuştu. Günler öncesinden hazırlıklarını tamamlayan Bağcılar Belediyesi’ne bağlı ekipler, başarılı bir sınav vererek ilçe sakinlerinin mağdur olmasının önüne geçmişti. Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, gece-gündüz demeden 24 saat esasına göre çalışan mesai arkadaşları için yemekli program düzenledi.

Bağcılar Belediyesi kurumsal bir hafızaya sahip

Halk Sarayı’nda gerçekleşen programda Çağırıcı, bir araya geldiği belediye çalışanlarıyla birlikte yemek yedi. Karla mücadelede özveri gösteren tüm çalışma arkadaşlarına yürekten teşekkür eden Çağırıcı, “Bir kar afeti yaşadık. Bu süreçteki gayretlerinizden ve çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ediyorum. Bir kamu hizmeti yürütüyoruz ve siz de ibadet aşkıyla çalışıyorsunuz. Emeğinize sağlık. Bağcılar Belediyesi kurumsal bir hafızaya sahip. Yıllardır verilen çabanın, gayretin kurumsallaşmasının bir neticesi bu. Keşke İstanbul Büyükşehir Belediyesi de o hafızayı dağıtmamış olsaydı” dedi.

Sohbet ortamında geçen programın sonunda söz alan personel, gösterdiği vefadan ve verdiği destekten dolayı Başkan Çağırıcı’ya teşekkürlerini iletti.

Hibya Haber Ajansı

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu