Sponsorlu Bağlantılar

Kayıp Kedi Buldum

Kayıp Kedi Buldum

Kedileri seviyorsunuz bir kedi dostunuzla evinizi paylaşıyorsunuz. En büyük korkunuz kayıp kedi vakası yaşamak ama yaşamadınız. Kayıp kedi vakası yaşayan bir kediyi buldunuz.  Peki, kayıp kedi arama yöntemlerini bilen siz Kayıp kediler bulduğunuzda ne yapacağınızı biliyor musunuz? Herkes az çok kayıp kediler olduğunda ne yapacağını bilir ama Kayıp kedi bulduğunda ne yapacağı konusunda çok da bilgisi yoktur. Biz de size bu yazımızda kayıp kedi bulduğunuzda ne yapmanız gerektiği ile ilgili ipuçları verelim istedik.

Kayıp Kedi Bulduğunuzda Yapmanız Gerekenler

Bulduğunuz kedi için barınaklara haber vermek bir seçenek olabilir ancak çok verimli ve etkili olmayacağından tavsiye etmiyoruz. Veterinerlere haber verebilirsiniz. Bu alternatif seçeneklerin içinde olabileceklerden biridir. Ancak veterinerlerden de çok umutlanmayın. Kedinin sahibini bulma ihtimaliniz düşüktür. İşte size tam on ikiden verimliliği ve sahibini bulma ihtimali yüksek olan yöntemin adını açıklıyoruz. kayıp kedi ilanları yayınlayan sitelere bulduğunuz kedinin ilanlarını açabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarında kayıp kedi ilanları olan sayfalarda da kedinin fotoğraflarını yükleyip sahibini bulmak için daha yüksek bir şans elde edebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı