Sponsorlu Bağlantılar

Klima Arızaları

Klima Arızaları

Klimanızda yaşadığınız arızaların çözümü için klima servisi hizmetimiz bulunuyor. Uzman kişilerden oluşan kadromuz ve uygun fiyatlı hizmetlerimiz ile beraber sizlerin klimalarınızda yaşadığınız arızalara, Teknik Usta olarak çözüm buluyoruz.

Klima Isıtmama Nedenleri Nelerdir?

Servisimizi çağırmadan önce bazı kontroller gerçekleştirebilirsiniz. İlk olarak klimanızın ısıtma modunda olup olmadığına, sonrasında ise ısı ayarının yeterli derecede olup olmadığına bakabilirsiniz. Eğer bunlarda herhangi bir yanlışlık yoksa, profesyonel bir destek almanız gerekebilir. Bu desteği almak için bizlere ulaşabilir ve anında çözüme kavuşabilirsiniz.

Kombi servisi hizmetinin yanı sıra beyaz eşya servisi ve televizyon servisi hizmetleri de veren ekibimize ulaşarak elektronik aletlerinizde yaşadığınız sorunları kısa sürede giderebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı