Gündem

Kocaeli’de öğrenciler Atatürk ve Milli Mücadele Anı Evi’ni çok sevdi

Özel Kocaeli Marmara Koleji öğrencileri, Atatürk’ün aziz hatırası ve milli mücadele ruhunu yansıtmak adına İzmit Belediyesi tarafından açılan Atatürk ve Milli Mücadele Anı Evi’ni çok beğendi.

Haber Giriş Tarihi: 11.11.2022 17:02

Haber Güncellenme Tarihi: 11.11.2022 17:02

KOCAELİ (İGFA) – İzmit Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünce hayata geçirilen; Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve Milli Mücadele dönemine dair eşsiz anıların yer aldığı Atatürk ve Milli Mücadele Anı Evi ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor.

Bu kapsamda Atatürk ve Milli Mücadele Anı Evi son olarak Özel Kocaeli Marmara Koleji anaokulu öğrencilerini ağırladı.

55 öğrenci ve 9 öğretmeni ağırlayan Atatürk ve Milli Mücadele Anı Evi’nde drama ve p4c atölyesi gerçekleştirildi. Atölyenin ardından minik öğrenciler ve öğretmenleri, Atatürk’ün aziz hatırası ve Milli Mücadelenin ruhunu yansıtan eserleri incelediler. Atatürk ve Milli Mücadele Anı Evi’ne hayran kalan minikler hatıra fotoğrafı çektirmeyi unutmadılar.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.
Başa dön tuşu