Sponsorlu Bağlantılar

Koltuklarınızı Yenileyebilirsiniz!

Koltuklarınızı Yenileyebilirsiniz!

İzmir koltuk döşeme hizmetleriyle çok sevdiğiniz koltuklar eskise de orijinal haliyle yenileniyor. Özel tasarım ve el işi koltukların hiçbir zaman modası geçmiyor. Şık tasarım ve dayanıklı olması sebebiyle vazgeçilemeyen koltuklar modern kumaşlarla yenilenebiliyor. Usta ekiplerin görev aldığı koltuk döşeme İzmir halkına en kaliteli koltuk yenileme hizmetlerini veriyor.

Koltuklarınızı Zevkinize Uygun Kaplayabilirsiniz

Eski koltukların yeni döşemelerle elden geçirilmesi yanında deseni, rengi veya kumaşı beğenilmeyen koltuklar da zevkinize uygun şekilde kaplanabiliyor. Koltuk kaplama İzmir merkezinde bulunan özel atölyelerde titizlikle gerçekleştiriliyor. Eski koltukların aslına sadık kalınarak döşemelerinin yenilenmesi işlemleri sayesinde manevi ve tarihi değeri bulunan koltuklar yine yaşam alanlarının başköşesinde yerini alıyor.

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı