Sponsorlu Bağlantılar

Konak Oto Kiralama

Konak Oto Kiralama

Konak oto kiralama sizlere İzmir içerisinde en uygun koşullarda araç kiralama fırsatı sunmaktadır. Birçok araç çeşidi ile sizlere en iyisini ve en uygunu yıllardan bu yana sunmakta olan firmamız araç çeşidini her zaman yukarılara çıkararak beklentileri en iyi şekilde karşılama gayreti içerisinde bulunmaktadır.

En Uygun Araç Kiralama
Konak araç kiralama hizmetlerinden uygun olanının araştırması durumunda sizlere birçok noktada firmamız hizmet edecektir. Prensip olarak sizlere her zaman en iyi şartlarda araçları en uygun fiyatlara sunmaktayız. Gerek kısa süreli araç kiralama hizmetlerinde gerek ise uzun süreli araç kiralama hizmetlerinde sizlere hizmet vermekteyiz.

Rent A Car
Konak rent a car ile ister şehir içi ihtiyaçlarınız doğrultusunda isterseniz de şehirler arası yolculuklarınızda sizlere hizmet vermekteyiz. Fiyatlar gün bazlı olarak hesaplanmakta olup sürenin istediğiniz kadar artırılması mümkündür. Ota kiralama hizmeti için sizlere telefon üzerinden detaylı bilgi verilebildiği gibi aynı zamanda ofisimizde de sizlere en doğru ve sağlıklı bilgilendirme yapılmaktadır.

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı