Sponsorlu Bağlantılar

Korsan Yazılımlardan Kurtaran Lisanslar

Korsan Yazılımlardan Kurtaran Lisanslar

Firma bilgisayarda kullanılan korsan yazılımlardan kurtulmayı sağlıyor. Uygun fiyatlarla satışa sundukları lisans anahtarıyla insanlar korsan yazılımlardan dolayısıyla da bu yazılımlar dolayısıyla yaşayabilecekleri sorunlardan kurtuluyorlar. Soft ixir sayesinde işletim sistemleri, office programları, muhasebe programları ve antivirüs programlarına vs. ait lisans anahtarları satın alınabiliyor.

Uygun Fiyatlı İşletim Sistemi Lisansları

Firma tarafından satışı yapılan lisans anahtarları arasında işletim sistemleri de yer alıyor. Orijinal olmayan işletim sistemleri güncelleme ve bilgisayarın çalışmasında çeşitli sorunlara neden olduğu için orijinal olan lisanslar bilgisayarların tam performansla kullanılmasını sağlıyor. Firmanın satışı yaptığı işletim sistemi lisansları arasında Windows 8, Windows 7 ve Windows 10 lisans bulunuyor. Ayrıca bu işletim sistemlerinin pro, education, home ve enterprise sürümlerinin de lisansları satışa sunuluyor. Firma bu ürünlerin satışında ise uygun fiyat politikasını benimsiyor.

Ofis Ve İş Ürünleri İçin Uygun Fiyatlı Lisanslar

Firmanın satışını yaptığı ürünlerden birisi de ofis ve iş yerinde kullanılan ürünler için lisans satışı yapıyor. Bu lisanslar Project, Office ve Visio lisansları oluyor. Ofislerinde ya da iş yerlerinde Office programlarını orijinal olarak kullanmak isteyenler Office 2013, Office 2016 ve Office 2019 lisans ürünlerinden birisini tercih edebiliyorlar. Firmanın sattığı project ürünleri Project 2019 pro ve Project 2016 olurken Visio ürünleri ise Visio 2019 pro ve Visio 2016 pro ürünleri oluyor.

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı