Sponsorlu Bağlantılar

Kurumsal Kimlik

Kurumsal Kimlik

Sosyal medya ajansı olarak sundukları tüm hizmetler profesyonel ve güvenilir şekilde gerçekleşiyor. Sunulan hizmetler arasında kurumsal kimlik, web tasarımı, grafik tasarımı ve sosyal medya yönetimi ön plana çıkıyor. Her müşteri, sitede mevcut olan hizmetler kategorisinden istediği konulara sorun yaşamadan erişebilir.

Uzman Web Yazılım

Firmada çalışan uzman kişiler aracılığı ile tüm işlemler pürüzsüz şekilde gerçekleştiriliyor. Müşteriler kendi siteleri için gereken destekleri alarak daha fazla tanınma şansına da sahipler. Sunulan hizmetleri almak isteyenler, sitede var olan teklif talebi kısmından gerekli adımları takip edebilirler. Ekranda çıkan kutucuklar doldurulduktan sonra ad, soyad, telefon, e-posta, web sitesi ve mesaj paylaşımı yapılır. Firma böylece gönderilen bilgilere göre değerlendirme yaparak fiyat seçeneğini müşterilerine sunuyor.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu