Sponsorlu Bağlantılar

Laboratuvar Ölçme ve Değerlendirme Hizmetleri

Laboratuvar Ölçme ve Değerlendirme Hizmetleri

Yurt içi ve yurt dışı yetkili kuruluşlardan gerekli onayları almış, akreditasyonları sağlamış olan Eurolab, global düzeyde geçerliliği olan test sonuçları ve analiz raporları verebilmektedir. Firmanın çalışma alanları onlarca farklı kategoride incelenir

Hangi Alanlarda Testler Yapılıyor?

Kimyasal testler, mikrokimya testleri, kozmetik testleri, covid-19 testi, biyolojik testler, endüstriyel testler, dezenfektan testleri, medikal testler, tüketici ürünleri testleri, elektronik uygunluk testleri, tekstil testleri gibi kategoriler altında yüzlerce farklı test Eurolob tarafından güvenle yapılır.

Tarafsız ve Bağımsız Kuruluş Özelliği

Eurolob, bağımsız ve tarafsız bir kuruluş olarak test yapar ve analiz raporları üretilir. Tarafsızlık, yapılan işin gereği ve şartıdır. Bağımsızlıkta yapılan işin güvenli oluşunun ön koşuludur.

Ürünlerin Küresel Pazarlarda Yer Alması

Günümüzde dijital dünyanın önemli hale gelişi, e-ticaretin gelişmesi sayesinde uluslararası pazarlarda satış yapma ve yüksek kazanç elde etme imkanı bulunur. Ürünlerin kalitesinin ve uluslararası standartlara uygunluğunun ispatı için gerekli analiz raporları için laboratuvar hizmeti alınabilir. Eurolab tarafından hazırlanan belgeler uluslararası alanlarda geçerlidir.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı