Sponsorlu Bağlantılar

Lazer Epilasyon Fiyatları Nedir

Lazer Epilasyon Fiyatları

Estetik bir sorun olan kıl problemlerine kalıcı çözümler üreten Beşiktaş lazer epilasyon uygulamaları için maliyetleri etkileyen faktörler vardır ve uygulama öncesinde net fiyat bilgisi verilememesinin başlıca nedenleri mevcuttur. Bu kriterler başta uygulama yapılacak olan merkez ve uygulamayı yapacak olan uzman kişinin deneyimidir. Şartlar ne kadar iyi olursa maliyet o kadar yükselecektir ama aynı zamanda kalite artışı olmasından dolayı kalıcılık artıp yan etki ihtimali ortadan kalkacaktır.

Baby Face Beauty Nedir?

Ciltte yaşlanmaya bağlı etkilerin yok edilmesi için yenileme ve özellikle leke tedavilerinde başarılı olan bir uygulamadır. Baby face beauty diğer estetik işlemlere göre daha konforlu ve kısa süreli olmasıyla tercih edilmektedir. Bu uygulama kişilerde iki aşamalı bir şekilde yapılarak ciltte parlaklık, beyazlatma, kırışıklıklar için etkili bir şekilde uygulanmaktadır.

Özel serumlar kullanılarak yapılan uygulamada cilt için gerekli olan vitamin ve mineral takviyeleri sağlanmaktadır. Lazer teknolojilerinin kullanıldığı uygulama sonrasında cilt istenen beyazlık ve parlaklığı yakalarken aynı zamanda genç bir görünüm kazanmaktadır.

Baby Face Beauty Nasıl Uygulanır?

Cilt yenileme için uygulanan ve oldukça etkili olan baby face beauty uygulamaları iki aşamada gerçekleştirilir. İlk aşamasında cilt için gerekli olan serumlar hazırlanarak küçük kanallar açılmaktadır. Anesteziye gerek duyulmadan acısız bir şekilde uygulama yapılır. Serumlar içerisinde cildin kaybolan tüm vitamin ve mineralleri bulunmaktadır.

Sonraki aşamada ise cilt için hazırlanmış olan serumlar yedirilerek cildin emmesi sağlanır. Son olarak da 10 dakikalık bir maske uygulaması yapılır ve seans sonlandırılır. Uzmanların önerdiği uygulama seansları 2 hafta aralıklarla 3-5 seans arası cilde bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Kısa sürede etkilerinin kalıcı olmasından dolayı özellikle kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilen bir uygulamadır.

Lazer Epilasyon Fiyatları

Lazer uygulamalarında maliyetler genellikle kişilere özel belirlenmektedir. Bu durumun en önemli nedeni ise Beşiktaş lazer epilasyon uygulamalarında kişilere özel bir tedavi planı oluşturulmasıdır. Kişilerin kıl ve cilt yapısına bağlı olarak değişen yöntemler, seans süreleri ve sıklığı, uygulama yapılacak alan genişliği gibi etkenler fiyatlar üzerinde etkili olan faktörler arasında yer alır. Bu kriterlerin belirlenmesi için uzman kişinin cilt analizi yapması ve doğru yöntemin belirlenmesinden sonra hastaya detaylı bilgi aktarımı yapması gereklidir.

Lazer Epilasyon Çeşitleri Nelerdir?

Estetik uygulama olarak kozmetik alanda kıl ve tüy problemlerinin giderilmesinde etkili olan lazer epilasyon uygulamalarında kişilere özel uygulama yapılabilmesi için çeşitler mevcuttur. Uygulama için tercih edilen çeşitler arasında en sık kullanılanları alexandrite ve diode lazer epilasyondur.

Bu çeşitler dışında kalan ruby lazer ince dudak üstü tüy alımında diğer bir çeşit olan ND YAG lazer epilasyon ise çok koyu tenli kişiler için üretilmiştir. Oldukça ağrılı olmasından dolayı tercih edilmez. Alexandrite lazer açık tenli kişilerde uygulama yapılması için kullanılırken diode her cilt tipine uygulanabilen bir yöntemdir.

Bu yöntem sayesinde uzun seneler boyunca pürüzsüz olarak dolaşmak mümkündür. Aynı zamanda yapılan özel bakımlar sayesinde tüm tüyler kalıcı olarak da yok olabilmektedir. Kıl köklerinin yakılması ve yapısının bozulması ile bu durum sağlanabilmektedir.

Lazer Epilasyon Kullanım Alanları

Birçok alanda başarılı bir şekilde kullanılan lazer teknolojisi tıp alanında da kılcal damar ve varis tedavisinde etkili olarak kullanılmaktadır. Epilasyon alanında da kozmetik amaçlı kullanılan Şişli lazer epilasyon uygulamaları oldukça başarılı ve kalıcı etkilerinden dolayı sıklıkla tercih edilmektedir. 12 yaş üzerinde kadın ya da erkek fark etmeden güvenle uygulama yapılabilir.

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı