Sponsorlu Bağlantılar

Lazer Epilasyon Fiyatları

Lazer Epilasyon Fiyatları

Lazer epilasyon fiyatları önceki yıllara göre düşünüldüğünde oldukça düşük maliyetlidir.  Şişli lazer epilasyon ilk uygulanmaya başladığında gerek insanların yabancı oluşu gerekse az sayıda epilasyon cihazının bulunması sebebiyle fiyatlar oldukça yüksekti.  Ancak bugün baktığımızda taleplerin artmasına rağmen aynı şekilde farklı alternatifler üreten cihaz çeşitliliği de bulunmaktadır.  Dolayısıyla Şişli lazer epilasyon fiyatları o anlamda yüksek maliyetli değildir.  Şişli lazer epilasyon fiyatları konusunda internetten bilgi öğrenmek çok doğru bilgi olmaz.  Bu konu lazer epilasyon uygulamasını yapacak olan hekim ile yüz yüze görüşülerek öğrenilmesi gereken bir durumdur.  Çünkü yapılacak alana alanın genişliğine tüylerin sıklığına göre değişiklik gösterir.  Doğru bilgi yüz yüze görüşülerek öğrenilen bilgidir.

Baby Face Beauty Nedir?

Baby face beauty uygulamasını yüz estetiği alanında yeni nesil cilt gençleştirme ve cilt bakımı olarak tarif edebiliriz.  Baby face beauty tedavisi ile cildin daha parlak daha genç kalma koşulları yaratılmış olur. Aynı zamanda daha dolgun ve eşit renk tonuna sahip bir cilt ortaya çıkar.  Birçoğumuz cildimize bakarız.  Cildimiz için gerekli olan kozmetik ürünlerini kullanırız.

Ancak ne kadar özenle ve titizlikle baksak da cildi derinlemesine temizliği bu ürünlerle mümkün değildir. Dolayısıyla bu noktada profesyonel bir cilt yenileme cilt bakımı peeling özelliği bulunan tedaviler gereklidir.  Baby face beauty bu tedavilerden biridir.  Lazer cihazı kullanılarak lazer ışınları ile deride birçok mikro kanallar açılmak suretiyle birinci aşamada cilt soyulur.

İkinci aşamada ise cildi gençleştiren besleyen uzun süre koruyan ve cilt lekelerini ortadan kaldıran ürünler açılan gözeneklerden cilde yedirilir.  Ardından bir maske uygulanarak işlem tamamlanır.  Baby face beauty adından da anlaşılacağı gibi parlak yeni pırıl pırıl bir cilt oluşturur.  Yaklaşık olarak 10-15 dakika gibi bir sürede tamamlanır.

Baby Face Beauty Nasıl Uygulanır?

Baby face beauty öncelikle bir lazer cihazı yardımıyla gerçekleştirilir ve bakım iki aşamada yapılır.  İlk aşamasında cilde lazer ışını yardımıyla binlerce mikro kanülle kanallar açılır ve bu kanalların içine cildin gençleşmesi,  beslenmesi,  nemli kalmasını,  sıkılaşmasını sağlayan ürünler yedirilerek en alt katmanlara nüfuz etmesi sağlanır.  Daha sonra bir maske yapılarak cilt dinlendirilir.  Bu uygulama ile öncelikle cilt derinlemesine temizlenir.  Gözenekler sıklaşır.  Cilt belli oranda beyazlatılır,  parlaklık ve sıkılaşma gözle görülür şekilde fark edilir.  Aynı zamanda cilt kırışıklıklardan arındırıldığı için genç görünür.

Lazer Epilasyon Kullanım Alanları

Beşiktaş Lazer epilasyon uygulaması öncelikle uzman doktorların yaptığı profesyonel bir tedavidir.  İstenmeyen kıllardan kalıcı olarak kurtulmanın tek alternatifi lazer epilasyon uygulamasıdır.  Başlangıçta Beşiktaş lazer epilasyon uygulaması tek bir cihaz olan aleksandrite lazer cihazı ile yapılırdı.  Ancak daha sonra teknolojinin gelişmesi ile farklı cihazların epilasyon sektörüne katılması hem daha başarılı epilasyonların yapılmasını gündeme getirmiştir hem de daha az acı ile kısa sürede kıllardan kurtulma olanağı sağlamıştır.

Lazer Epilasyon Fiyatları

Şişli Lazer epilasyon fiyatları günümüzde uygulamanın yapıldığı merkeze göre değişiklik gösterse de hekimin bu konudaki tecrübesi referansı kullanılan cihazlar, ne kadar alana epilasyon yapılacağı Beşiktaş lazer epilasyon fiyatlarında farklılık yaratır.  Tek bir bölge üzerinde çalışılan Beşiktaş lazer epilasyon ücreti ile vücudun tamamına uygulanan lazer epilasyon fiyatları elbette birbirinden farklıdır.  Bu nedenle epilasyonu yapacak olan hekimle bu konuyu yüz yüze görüşüp belirlemek en doğru yöntemdir.

Lazer Epilasyon Çeşitleri Nelerdir?

Lazer epilasyon uygulaması 20 yılı aşkın bir zamandır Türkiye’de başarılı bir biçimde yapılmaktadır.  İlk uygulanmaya başladığı yıllarda aleksandrite lazer epilasyon kullanılarak başarılı sonuçlar elde edildi.  Ancak aleksandrite lazer epilasyon,  kıl ve cilt tipi seçiminde sınırlı epilasyon yapmaktadır.

Dolayısıyla koyu renkli kişilerde ve açık kıl rengi bulunan hastalarda başarı oranı düşük olmaktadır.  Ancak daha sonra geliştirilen lazer cihazları ile bugün böyle bir sorun kalmamıştır.  Daha derin dalga boyuna sahip cihazlar daha açık ten veya daha koyu tenlilere uygulanan epilasyon cihazları bugün cilt tipine göre seçilerek çok başarılı epilasyon tedavileri yapmaktadır.

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı