Sponsorlu Bağlantılar

Mağaza Dekorasyonu

Mağaza Dekorasyonu

1995 yılından itibaren raf sistemlerinin tasarımı ve üretimi, mağaza sistemleri, mağaza dekorasyonu, konsept için özel tasarımlar ve bununla birlikte pek çok dekorasyon hizmeti sunmaktadırlar. 2001 yılında ise Sancak Dizayn olarak özgün isimlerini almışlardır. Mağaza ekipmanlarını ise profesyonellik, kaliteli çalışma ve modern ürünlerin bir araya gelmesi oluşturmaktadır. Şu an bulundukları konumda ise yeni teknoloji ve uzman kişilerle beraber markalar için konsept çalışmaları yapmaktadırlar. Ayrıca kişilere özel olarak yeni trend tasarımlarla dizayn ve dekorasyon da yapmaktadırlar.

Kalite Politikaları

Firmanın kalite politikası yapmış oldukları mağaza dizaynı, konseptler için tasarımlar ve dekorasyonlar ile müşterilere karşı hizmetin sonrasında da sunuş sırasında da destek vermeye çalışmaktır. Hedefleri doğrultusunda ise uluslararası alanda birinci olmak için bütün çalışanların katılımıyla kurum kültürü oluşturmak ve müşteri anlayışını ön planda tutmak vardır. Aynı zamanda oluşturmuş oldukları bu kurum kültürüyle müşterilere karşı anlayış göstererek ve teknolojiyi takip ederek dekorasyon, dizayn, konsept ve raf sistemleri alanında hizmet vermektedirler.

Ürünler

Ürünleri mağaza raf sistemleri, raf ve askılık sistemleri, raf sistem aksesuarları, kasa bankoları, polyester yarım mankenler, vitrin mankenleri, mağaza rafları, plastik mankenler olarak sınıflandırılabilir. Ayrıca sitede ahşap ve plastik askılar, etiketlikler, özel tasarım vitrin mankenleri, fotoğraf çekim mankenleri, mağaza orta sistemleri de bulunmaktadır.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı